NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Fabryka maseczek w STW, jak PIS marnuje pieniądze,
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2024r. 09:04  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2024r. 09:04  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2024r. 11:52  
Cytuj
Uderz w stół a odezwą się nożyce - mirek777 jak zwykle czujny ze swoimi wklejkami.
CYTAT (Kilof)
https://wiadomosci.wp.pl/rzadowa-fabryka-miala-produkowac-miliony-maseczek-miesiecznie-nie-uszyto-ani-jednej-6618841518078560a

Już 4 lata mija jak Duduś, Lucek i Rafałek otwierali fabrykę maseczek. Ciekawe ile kasy poszło w błoto?

A ile już mija od chwalenia się strategicznym inwestorem Sk Nexilis? Takie wielkie nadzieje pisiorów z Morawieckim i nadbereżnym na czele, a jakie wielkie pieniądze mieli zainwestować w Stalowej Woli nie porównywalne z fabryką maseczek. Jedną inwestycje obiecywał Duda z nadbereżnym a drugą Morawiecki z nadbereżnym. Teraz zostaną w naszym mieście dwie z sześciu hal zamknięte na kłódkę i wycięty las za Z-5. Coraz bardziej zaczyna być bezsensowna idea tworzenia Euro-Parku Stalowa Wola i wycinka 1000 ha lasu.
Sypie się "wielki" budżet nadbereżnego a miastu i jego mieszkańcom zostaną długi.

Ps.
Jak tam mają się światła na ul.Okulickiego "załatwione" przez webera za publiczne pieniądze i nie działające do dziś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 710
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2024r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
Ps.
Jak tam mają się światła na ul.Okulickiego "załatwione" przez webera za publiczne pieniądze i nie działające do dziś?


Abstrahując już od tych GIGA inwestycji.
Niech ktoś wreszcie włączy te światła!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2024r. 13:31  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2024r. 13:47  
Cytuj
~jasio

Nie wiem czy zauważyłeś, ale odkąd Twój "guru" przejął pałeczkę w Polsce WSZYSTKO JEST PO KOLEI UWALANE!!!


Korea miała ostro wchodzić na lokalny rynek pracy również w zbrojeniówce ale działania "rudego" i "tygryska" doprowadziły do tego że w na chwilę obecną NIKT NIE CHCE ROBIĆ Z POLSKĄ INTERESÓW.

Wszyscy się zwijają bo widzą że obszar jest już pod wpływami niemieckimi i za chwilę zostaną im powalone takie podatki że....

Dopóki PiS-iory rządziły to przedsiębiorcy mieli dobrze a teraz? ABB już się zamknęło i 400 ludzi poszło!!! Zaraz Michelin i inni

GRATULUJĘ!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2024r. 13:57  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3144
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2024r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Jedną z metod złodziei jest odwracanie uwagi, zagadanie, zmiana tematu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10528
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Maja 2024r. 16:01  
Cytuj
Pracownicy juz zakontraktowani,,, dziękujemy pożytecznym i wolnościowcom za utrącenie referendum zdegustowany

Obrazek



Ale ruski szlak przez Białoruś budzi napięcia za taką słowiańską samowolkę i próbę zarabiania na postępowym Zachodzie umiech

https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art37594991-kraje-europy-zaczely-masowo-odsylac-nam-nielegalnych-imigrantow-ktorzy-przekroczyli-granice-w-polsce

Wita rozumita, nielegalni są tylko od nas. Z zachodu są tylko legalni cool girl Czy to juz jasne dla ociężałych przeciwników Referendum jak Anglosasi postanowili posortować sobie przyjeżdzającą siłę roboczą naszym kosztem? Co na to kuce?

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2024r. 23:17  
Cytuj
Mirek777 dawaj,dawaj fajne wklejki. Widzę, że nadepnąłem Ci na odcisk wklejając ponownie swój post. Uderzyłeś ze zdwojoną siłą, brawo Ty. Oby tak dalej a zostaniesz na 100% zauważony.

CYTAT (drobny81)
~jasio

Nie wiem czy zauważyłeś, ale odkąd Twój "guru" przejął pałeczkę w Polsce WSZYSTKO JEST PO KOLEI UWALANE!!!

To nie jest mój guru bo ja nie mam żadnego "guru". Po 1989 roku wiązałem duże nadzieje z odzyskaniem przez Polskę suwerenności, ale niestety bardzo szybko z pomocą pewnego "gangstera". który wprowadził do sejmu Polską Partię Przyjaciół Piwa zrozumiałem jaka to komedia, która trwa niezmiennie do dziś.
Rozumie, że fabryka maseczek też to wina Tuska i że światła na ul. Okulickiego również bo temat jest lokalny i o tym powinniśmy wymieniać zdania, a o handlu wizami (to w nawiązaniu do zdjęcia zamieszczonego przez art2deco)nie wspomnę bo to również wina tego co śpiewał kolędy w "Szansie na Sukces".
Na prawdę chcesz się wymieniać aferami przez polityków, uważasz to za poważne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2024r. 09:33  
Cytuj
~ Jasio,

Ale to BYŁO, MINĘŁO. Ja mówię o czymś co miało dać SZANSE NA CZESCIOWE NADROBIENIE ZALEGŁOŚCI!!!

Jedni i drudzy kradli. Ba, będą kraść. Ale jeżeli pomysły są dobre TO PO K..E JE LIKWIDOWAC?!

NIECH ROBI TO DALEJ! NIECH WSADZI SWOICH KOMPETENTNYCH LUDZI I DOKOŃCZY!!!

Tutaj masz wyłożone, widać jak na dłoni,... CO MAM CI JESZCZE NAPISAĆ ABYŚ ZROZUMIAŁ ŻE JEST TO CELOWE DZIAŁANIE NA SZKODĘ PAŃSTWA!!!

Tworzą koalicję, kij im w oko, ale niech działają dla dobra POLSKI a nie innego kraju.

Był NordStream, wciskali na Czyste Powietrze opiece gazowe głównie Niemieckiej produkcji. Bujam się już długi czas bo WIOSIGW ma jakiś problem - czytaj BRAK KASY. Wcześniejsza ekipa miała ta nie ma. Teraz lądują pompy ciepła. Potem co?

Dopłaty do używanych elektryków.....
Wyższość prawa unijnego nad konstytucją RP.....

MASAKRA

JAK KTOŚ SZKODZI TO PO ..... GO ZNOWU WYBIERACIE?


Zastanówcie się nad Konfą bo razem z PJJ teraz dzialaja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2024r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Ale to BYŁO, MINĘŁO. Ja mówię o czymś co miało dać SZANSE NA CZESCIOWE NADROBIENIE ZALEGŁOŚCI!!!

Nic nie da się nadrobić bo tak jak pisałem nic się nie zmieniło od 1989 roku . Rządzą ci sami ludzie, którzy interes Polski mają w głębokim poważaniu, liczy się tylko ich prywata. Przykład z ostatniego referendum organizowanego przez PiS:
-Czy jesteś za wyprzedażą MAJĄTKU NARODOWEGO?
A kto jak właśnie nie PiS a wtedy AWS sprzedawał gospodarkę Polski? Co tak naprawdę zostało w naszych rękach?
Dlaczego Polak potrafił się zjednoczyć tylko wtedy kiedy jest pod zaborami a sam nie potrafi się dogadać między sobą.
Początek lat 90 przyniósł by dobre zmiany pod warunkiem dobrania odpowiednich ludzi a nie pozostawienia cwaniaków, którzy przez te wszystkie lata wymieniają się władzą wzajemnie, zmieniając tylko nazwy partii.
CYTAT
Jedni i drudzy kradli. Ba, będą kraść. Ale jeżeli pomysły są dobre TO PO K..E JE LIKWIDOWAC?!

Kradną bo my Polacy na to pozwalamy. Nie ma żadnego zgrania, takiego jakie było w PRL-u. Teraz Polak jest wrogiem dla drugiego Polaka jesteśmy ta skłóceni jak nigdy dotąd.
CYTAT
NIECH ROBI TO DALEJ! NIECH WSADZI SWOICH KOMPETENTNYCH LUDZI I DOKOŃCZY!!!

Tak jest ale nigdy się to nie uda jak ci "kompetentni" będą dobierani po linii partyjnej z kosmicznymi wynagrodzeniami, a nie po wiedzy i osiągnięciach.
CYTAT
Tutaj masz wyłożone, widać jak na dłoni,... CO MAM CI JESZCZE NAPISAĆ ABYŚ ZROZUMIAŁ ŻE JEST TO CELOWE DZIAŁANIE NA SZKODĘ PAŃSTWA!!!

Nic mi nie pisz bo ja mam swoje zdanie wyrobione patrząc z perspektywy lat a nie partii.
CYTAT
Tworzą koalicję, kij im w oko, ale niech działają dla dobra POLSKI a nie innego kraju.

Jeszcze raz napiszę nie pozwólmy im na to jak nie pozwoliliśmy komunistom.
CYTAT
Był NordStream, wciskali na Czyste Powietrze opiece gazowe głównie Niemieckiej produkcji. Bujam się już długi czas bo WIOSIGW ma jakiś problem - czytaj BRAK KASY. Wcześniejsza ekipa miała ta nie ma. Teraz lądują pompy ciepła. Potem co?

Wcześniejsza ekipa miała, może wydała wszystko i kasę zostawiła pustą?Kiedyś ekologiczny był gaz.
CYTAT
Dopłaty do używanych elektryków.....

Tego nawet nie skomentuje
CYTAT
Wyższość prawa unijnego nad konstytucją RP.....

Przecież mamy europosłów, a nawet wybory za pasem. Nasi europosłowie idą tam wygodnej dobrze opłacanej posady i emerytur a nie aby działać dla dobra Polski.
A tak z innej beczki, dlaczego Europa tak zabieg o czyste powietrze,a Azja, Ameryka ma to w poważaniu? Sami Europejczycy nie wyczyścimy powietrza na Świecie, ani nie zmienimy klimatu.
CYTAT
MASAKRA

JAK KTOŚ SZKODZI TO PO ..... GO ZNOWU WYBIERACIE?

I tu się zgadzamy tylko jak mamy coś zmienić w państwie jak lokalnie nie umiemy.
Wystarczy nowa "piaskownica" itp a dług rośnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3144
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2024r. 15:33  
Cytuj
Zgadzam się. Dobre rozeznanie. Większość wyborców nie ma o niczym pojęcia.

~drobny, jeździł do Brukseli ten h*i na kaczych łapach i wszystko podpisywał. Mateusz M. Złodziej a wam opowiadał jak dzielnie walczy z eurokolchozem.

Szczyt bezczelności, oszustwa i hipokryzji.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10528
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Maja 2024r. 16:10  
Cytuj
Znowu paskudnie Regresujesz wiec będę przyprowadzała do zdrowszych zmysłów,,,


CYTAT
Zgadzam się.
Dobre rozeznanie.
Większość wyborców nie ma o niczym pojęcia.



Pytanie 1: Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki?
Pytanie 2: Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn?
Pytanie 3: Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi?
Pytanie 4: Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?

Czy stolec wicemarszałka do brylowania po wszystkich studiach TV ( a przypomnę ze TVP została strategicznie zaorana cool girl ) z "rozsądkiem i wstrzemięźliwością większą od opozycji" był wart bojkotu udziału w Referendum i ucisku Rodaków? potluczony

Róbta co chceta kucu, czy nie ma o niczym pojęcia? Patrzyta i nie widzita zarumieniony


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2024r. 22:17  
Cytuj
~jasio


Przeczytaj jeszcze raz swoją odpowiedź:

CZY ABY NAPEWNO JEST ONA OBIEKTYWNA?

Wspominasz tylko o PiS i byłym AWS. Czy nikt inny nie tworzył rządu po 90 roku? To że komuchy ze służbami dalej rządzą JEST NA MILION PROCENT PEWNE !!!!


Tylko że NIE PISZESZ NIC O INNYCH KTÓRZY NA JESZCZE WIĘKSZĄ SKALĘ ROZKRADALI POLSKĘ!!!!

Nie musimy daleko szukać. Za ile została sprzedana cywilna część HSW S.A. w 2010 roku? Za ile FŁT w Kraśniku?

TYLKO JEDNOMANDATOWE OKRĘGI WYBORCZE I MOŻLIWOŚĆ REFERENDALNEGO ODWOŁĄNIA POSŁA ORAZ OBNIŻENIE PROGU REFERENDALNEGO!!!

To powinno wejść aby Ci co idą do koryta wiedzieli że w każdej chwili mogą dostać kopa a nie ustawić się na kilka lat. No i przepadek mienia, nie tylko posła ale i rodziny.

No i przede wszystkim:

LUDZIE, OBUDŹCIE SIĘ!!!! WIELOKROTNIE WYBIERACIE LUDZI KTÓRZY OD KILKU, KILKUNASTU LAT SKŁADAJĄ TE SAME OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE!!!! I WY UFACIE LUDZIOM KTÓRZY WAS OKŁAMUJĄ NA STARCIE!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2024r. 08:52  
Cytuj
CYTAT
~jasio


Przeczytaj jeszcze raz swoją odpowiedź:

CZY ABY NAPEWNO JEST ONA OBIEKTYWNA?

Według mojej oceny jak najbardziej, ale ktoś może mieć inne zdanie, które oczywiści szanuję.
CYTAT
Wspominasz tylko o PiS i byłym AWS. Czy nikt inny nie tworzył rządu po 90 roku? To że komuchy ze służbami dalej rządzą JEST NA MILION PROCENT PEWNE !!!!

Wspomniałem o nich tylko dlatego,że to właśnie im Polacy zaufali a oni korzystając z tego zaczęli wielką wyprzedaż promocyjną Polski i od tego wszystko się zaczęło.
Nie mam zamiaru politykować i wymieniać co mi się nie podoba a co jest ok. Ja tylko nakreśliłem początek przemian i obłudę w referendum.
CYTAT
Tylko że NIE PISZESZ NIC O INNYCH KTÓRZY NA JESZCZE WIĘKSZĄ SKALĘ ROZKRADALI POLSKĘ!!!!

Nie ma potrzeby się rozpisywać bo po AWS poszła reszta. To jest jedna klika, która dostała się do koryta jest bezkarna i legalnie okrada Polaków z tego co po II wojnie osiągnęli. Wypracowali sobie porozumienie:
"Nie ruszajcie naszych a my Waszych" i wedle niego działają do dziś.
CYTAT
Nie musimy daleko szukać. Za ile została sprzedana cywilna część HSW S.A. w 2010 roku? Za ile FŁT w Kraśniku?

Jeżeli chodzi o HSW to mam odmienne zdanie. Czas, w którym została sprzedana część cywilna to był czas, kiedy brakowało na wypłaty a ludzie pracowali za darmo (ZZM,ZZN) i nie odzyskali pieniędzy do dziś. Być, może Chińczyk kupując HSW zapewnił pracę i płace pracownikom oraz kapitał do rozwoju Z-5. Jednak czas pokazał, że i on nie dał rady i zakłady wróciły do PGZ, którą powołał PiS bo HSW miała kasę po sprzedaży Chińczykowi a Łabędy były bez grosza.
CYTAT
TYLKO JEDNOMANDATOWE OKRĘGI WYBORCZE I MOŻLIWOŚĆ REFERENDALNEGO ODWOŁĄNIA POSŁA ORAZ OBNIŻENIE PROGU REFERENDALNEGO!!!

Nie ma takiej opcji bo po prostu do tego nie dopuszczą, to po pierwsze a po drugie Polak narzeka ale nic z tym nie robi i ogląda się na drugiego. Najlepszym przykładem jest nasza największa Spółdzielnia Mieszkaniowa na Okulickiego. Lokatorzy narzekają ale na Walnym Zgromadzeniu Członków(których jest około 10000) gdzie można coś zmienić, a nawet odwołać zarząd z prezesem włącznie przychodzi garstka, która nie ma szans z pracownikami na przeprowadzenie żadnych zmian.
CYTAT
To powinno wejść aby Ci co idą do koryta wiedzieli że w każdej chwili mogą dostać kopa a nie ustawić się na kilka lat. No i przepadek mienia, nie tylko posła ale i rodziny.

Pobożne życzenia, które raczej nigdy się nie sprawdzą.
CYTAT

No i przede wszystkim:

LUDZIE, OBUDŹCIE SIĘ!!!! WIELOKROTNIE WYBIERACIE LUDZI KTÓRZY OD KILKU, KILKUNASTU LAT SKŁADAJĄ TE SAME OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE!!!! I WY UFACIE LUDZIOM KTÓRZY WAS OKŁAMUJĄ NA STARCIE!!!

No ale to takie masło maślane, Dużo się o tym pisze a nikt z tym nic nie robi, podobnie jak w spółdzielni- można coś zrobić ale się "nie da"
Przykro mi o tym pisać ale jesteśmy ludźmi, którzy głośno krzyczą jak ich nikt nie słyszy, a jak przyjdzie się wypowiedzieć to milczymy. Najlepiej pasują tu cytaty:
"Weźmy się i zróbcie" a jak się uda to:
"Zrobiliśmy to razem"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »